Rivosem Sağlık Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. Antineoplastik İlaç Hazırlama ve Parenteral Nütrisyon başta olmak üzere IV İlaç Hazırlama Ünitelerinin projelendirme aşamasından, anahtar teslim noktasına getirilmesi; iş akışının oluşturulmasından, uygun kalite standartlarında işleyişin sürdürülmesi konularında hizmet vermektedir.

Firmamızın tüm çalışanları Ünite kurulumu, Ünite Faaliyetleri ve Teknik Servis Hizmeti konularında tam müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef olarak benimsemişlerdir.

Kurduğumuz ünitelerde en verimli çalışmayı sağlayacak personellerin işe alımından,  her türlü eğitimine; cihazların sürekli çalışır durumda kılmaktan, optimum iş akışı çerçevesinde, maksimum performansına kadar her türlü hizmeti vermeyi kendisine ilke olarak kabul eder.

Firmamız bayilerinin ve alt bayilerinin de dahil olduğu yapı içerisinde, ürün ve hizmet konusunda tam müşteri memnuniyeti sağlamanın yolunun müşterinin isteklerini, ihtiyaçlarını ve beklentilerini çok iyi anlamaktan geçtiğine inanır, müşteri geri bildirimlerini ürün ve hizmet kalitesini arttırmak için rehber kabul eder. İçinde bulunduğu projelerde müşteri, bayi ve alt bayilerle birlikte bir takım olmayı hedefler.

Şirketimiz çalışanları çalıştıkları alanlarda yürürlükteki mevzuatı bilir, mevzuat konusundaki gelişmeleri takip eder, gerektiğinde mevzuat konusunda müşteriye destek olur.

Faaliyette bulunduğumuz hastanelerin konumlandırılan ünitelerinde Ulusal Genelgeler ve Rehberler’ e tam uygunluk birinci önceliğimizdir. Bunun yanı sıra konu hakkında Uluslararası Rehberlere uygun olarak ilaç hazırlama işleminin yapılması ve ülke genelindeki standartların yükseltilmesi ve Kalite Yönetim Sisteminin sürekli  iyileştirilmesi konusunda öncülük etmeyi misyon olarak benimsemiştir.